8 - 12 iulie: Trageri și distrugeri de exploziv real în poligonul de la Micești. Accesul pe drumurile din zonă, interzis
Trageri și distrugeri de exploziv real în poligonul de la Micești. În perioada 8 - 12 iulie, în poligonul din Micești vor fi executate trageri și distrugeri cu exploziv material real, au transmis reprezentanții UM 01684.
În vederea eliminării posibilității de producere a accidentelor, accesul populației va fi interzis în proximitatea zonei militare rescticționate a poligonului, pe drumurile de acces și pe cele aflate în vecinătatea acestuia.
Publicitate
Tragerile și distrugerile cu exploziv material real se vor executa, în poligonul de tragere de garnizoană Micești, după următorul program:
- luni, 8 iulie, între orele 09:00 - 16:00;
- miercuri, 10 iulie, între orele 09:00 - 16:00;
- joi, 11 iulie, între orele 09:00 - 16:00;
- vineri, 12 iulie, între orele 09:00 - 23:00.
Urmariti Alba24.ro si pe Google News
Anunturi Alba24
Publica un anunt gratuitSTIREA TA — trimite foto/video la Alba24






Comentarii (0)