A fost prins la volanul unui autoturism, fără permis. Bărbat din comuna Unirea, cu dosar penal
Potrivit IPJ Alba, la data de 14 octombrie, poliţiştii Secţiei 3 Poliţie Rurală Aiud l-au depistat pe un bărbat de 31 de ani, din comuna Unirea, în timp ce conducea un autoturism pe raza localităţii Decea, fără a deţine permis de conducere pentru nicio categorie de autovehicule.
Publicitate
Faţă de conducătorul auto, cercetările sunt continuate sub aspectul comiterii infracțiunii de conducere fără permis.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)