ACTUALITATE
A furat mai multe pachete de cafea dintr-un magazin din Alba Iulia. Un bărbat de 49 de ani, cercetat de oamenii legii
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2012/10/cafea.jpg)
Marţi, în jurul orei 16.00, angajaţii magazinului au observat un bărbat a cărui geacă avea un volum nefiresc de mare şi, bănuind că acesta a sustras produse din incintă au apelat 112 şi au solicitat ajutor. În foarte scurt timp a ajuns un echipaj de jandarmerie care l-a oprit pe bărbat şi a găsit asupra lui mai multe pachete cu cafea.
Făptuitorul a fost identificat ca fiind Niculae C. de 49 de ani, domiciliat în municipiul Alba Iulia şi, existând suspiciunea rezonabilă cu privire la săvârşirea de către acesta a infracţiunii de furt, pe numele lui a fost întocmit un proces verbal despre împrejurările constatate. Actul de sesizare a fost înaintat Poliţiei Municipiului Alba Iulia.
Urmăriți Alba24.ro și pe Google News
Dacă ți-a plăcut articolul:
ȘTIREA TA - trimite foto/video la Alba24 prin Facebook, WhatsApp, sau prin formularul online.
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2021/09/sigla_alba24_300-x-92-1.png)
loli
miercuri, 12.03.2014 at 15:53
lol, la asta i-a fost somn tare, vroia cafea….