A ieșit la plimbare cu mașina, fără permis de conducere. Bărbat din Sântimbru, cercetat de polițiști
Un bărbat din comuna Sântimbru este cercetat de polițiști după ce a fost prins sâmbătă, pe raza localității Bucerdea Vinoasă, în timp ce conducea un autoturism fără să dețină permis de conducere.
Publicitate
Potrivit IPJ Alba, la data de 24 iulie 2021, în jurul orei 16.30, polițiștii Secţiei 1 Poliţie Rurală Galda de Jos au depistat un bărbat, de 31 ani, din comuna Sântimbru, în timp ce conducea un autoturism, pe DJ 107H, pe raza localităţii Bucerdea Vinoasă, fără să dețină permis de conducere pentru nicio categorie de autovehicule.
Față de conducătorul auto, cercetările sunt continuate pentru săvârșirea infracțiunii de conducere fără permis.
Publicitate
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)