A ieşit la plimbare cu un ATV neînmatriculat. Tânăr de 18 de ani din Abrud, cercetat de poliţişti
Potrivit IPJ Alba, la data de 8 iunie, în jurul orei 20.30, poliţişti rutieri din Abrud, în timp ce acţionau împreună cu poliţiştii Postului de Poliţie Mogoş, l-au depistat pe un tânăr de 18 ani, din Abrud, în timp ce conducea un ATV neînmatriculat, pe DJ 742.
Publicitate
Faţă de L.D., cercetările sunt continuate sub aspectul comiterii infracțiunii de conducerea unui vehicul neînmatriculat.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (1)