A vrut să-şi recupereze motofierăstrăul şi a ajuns să distrugă bunuri din gospodăria unui consătean. Un bărbat din Fărău este cercetat de poliţişti
Joi, în jurul orei 20.20, S.I.L., din Fărău, s-a deplasat la locuinţa unui consătean, pentru a-şi recupera un motofierăstrău electric. Între cei doi a izbucnit un conflict, iar bărbatul a distrus uşa unui dulap şi geamurile unei încăperi.
În urma scandalului, acesta a produs un prejudiciu estimat la valoarea de 250 lei.
Faţă de acesta au fost întocmite actele premergătoare cercetării sub aspectul comiterii infracţiunilor de distrugere şi violare de domiciliu.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)