Accident la Petrești: Femeie rănită, după ce a fost lovită de o mașină, pe o trecere de pietoni
O femeie a ajuns la spital, miercuri dimineață, după ce a fost lovită de o mașină, pe o trecere de pietoni din Petrești.
Potrivit IPJ Alba, miercuri, 17 ianuarie 2024, în jurul oriei 07.30, un bărbat de 30 de ani, din municipiul Sebeș, în timp ce conducea un autoturism, pe strada Bisericii din Petrești, a surprins și accidentat o femeie de 46 de ani, din municipiul Sebeș, care era angajată în traversarea străzii, pe trecerea de pietoni.
Publicitate
În urma accidentului, femeia a suferit leziuni corporale ușoare și a fost transportă la spital.
Cercetările sunt continuate sub aspectul săvârșirii infracțiunii de vătămare corporală din culpă.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)