Accident la Sebeş: Un taximetrist a intrat cu maşina într-un stâlp de electricitate şi a fugit de la locul faptei. A ajuns la spital
Publicitate
Accidentul s-a produs marţi, iar Poliţia Municipiului Sebeş a fost sesizată de către un reprezentant al Spitalul Judeţean Alba seara, în jurul orei 18.30 cu privire la faptul că la secţia de primiri urgenţe a spitalului, a fost adusă o persoană care susţine că a fost victima unui accident rutier produs în municipiu Sebeş.
Citeşte mai multe detalii pe Sebeş24.ro.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)