Accident rutier pe DN7, la Sebeș. Un autoturism a ieșit de pe carosabil
Pompierii militari din cadrul Detașamentului de Pompieri Sebeș au intervenit pentru asigurarea măsurilor specifice în urma unui accident rutier produs sâmbătă seară pe DN7, în municipiul Sebeș.
Un autoturism a părăsit partea carosabilă, însă, din fericire, nu au fost persoane încarcerate, au transmis reprezentanții ISU Alba.
Publicitate
Pentru gestionarea situației, la fața locului au fost alocate o autospecială de stingere cu apă și spumă (ASAS) și un echipaj de prim ajutor (EPA).
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)