FOTO Accident rutier pe raza localității Războieni-Cetate: Un autoturism ar fi intrat într-un stâlp
Un accident rutier a avut loc joi, 13 februarie, în jurul orei 14.00, pe raza localității, Războieni-Cetate.
Din primele informații o mașină ar fi intrat într-un stâlp. La fața locului intervin pompierii din Aiud cu două autospeciale.
Publicitate
Potrivit reprezentanților ISU Alba, în urma impactului nu ar fi persoane blocate între fiarele mașinii.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)