Activitate suspendată, astăzi, la SPCLEP Alba Iulia, după ce o angajată a fost confirmată cu COVID. Măsuri luate
Primăria Alba Iulia a anunțat că astăzi nu se lucrează la Serviciul Public Comunitar Local de Evidență a Persoanelor. Activitatea este preluată de Direcția de Evidență Alba.
”Vă informăm că astăzi, 20.10.2020, activitatea SPCLEP ALBA IULIA este suspendată. Rezervările efectuate la ghișeele de evidență a persoanelor vor fi preluate de DPCEP ALBA”.
Publicitate
Potrivit sursei citate, o angajată a fost depistată pozitiv COVID și ceilalți angajați sunt testați.
Se face dezinfecția spațiilor, iar activitatea va fi reluată în funcție de rezultatele la testări.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)