Administrația Sebeşului investește un milion de lei pentru construcția unei noi autogări. Contractul a fost atribuit unei firme din Alba Iulia
Publicitate
Data la care construcția noii autogări trebuie finalizată, potrivit contractului, este luna martie 2013. Vezi pe Sebes24.ro de ce era nevoie la Sebeș de o nouă clădire pentru Autogară și ce firmă execută lucrările.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)