Alba Iulia: Tânăr prins în flagrant de poliţişti. A intrat în locuinţa unor cetăţeni şi i-a agresat cu pumnii şi picioarele
Publicitate
Bărbatul a fost reţinut pentru 24 de ore pentru săvârşirea infracţiunilor de lovire, violare de domiciliu, ameninţare, distrugere şi port ilegal de cuţit. Acesta a fost prezentat Parchetului de pe lângă Judecătoria Alba Iulia, care a dispus cercetarea lui în stare de libertate. Oamenii legii continuă documentarea activităţii infracţionale a tânărului.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)