Alexandru Vlad, singurul reprezentant al județului Alba la finala Campionatului Naţional de Pescuit U-23 de la Zalău
Alexandru Vlad este reprezentantul nostru la etapa finală a Campionatului Naţional de Pescuit staționar de la Zalău, fiind la primul concurs din partea judeţului Alba, anterior reprezentând județele Sibiu și Hunedoara. Competiția se va desfășura la Zalău, pe acumularea Vârșolț. În această locaţie se găseşte în principal specia plătică, iar ocazional caras și crap.
Publicitate
Citeşte mai multe pe Sport.Alba24.ro.
Cosmin NISTOR
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (5)