ANCHETE.ALBA24: Femeia din Alba Iulia care și-a înjunghiat bărbatul, trimisă în judecată pentru tentativă de omor
Publicitate
Agresiunea a avut loc în 13 septembrie 2013. Tânăra în vârstă de 25 de ani și-a înjunghiat soțul în abdomen după un conflict spontan și pe fondul consumului de alcool.
Citeşte mai multe detalii despre acest caz pe Anchete.Alba24.ro.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)