Serviciul Public de Administrarea Patrimoniului Sebeș anunță finalizarea campaniei de colectare a deșeurilor vegetale rezultate din toaletarea arborilor și arbuștilor provenite de la populație, desfășurată în municipiul Sebeș și localitățile aparținătoare – Lancrăm, Petrești și Răhău.

Publicitate

Data finalizării campaniei: 26.06.2026

După această dată nu se mai ridică resturile vegetale rezultate din toaletarea arborilor și arbuștilor.

Campania va fi reluată în toamnă, la o dată ce va fi comunicată ulterior.

Vă mulțumim pentru înțelegere!