Anunț de informare SPAP Sebeș: Finalizarea campaniei de colectare a deșeurilor vegetale
Serviciul Public de Administrarea Patrimoniului Sebeș anunță finalizarea campaniei de colectare a deșeurilor vegetale rezultate din toaletarea arborilor și arbuștilor provenite de la populație, desfășurată în municipiul Sebeș și localitățile aparținătoare – Lancrăm, Petrești și Răhău.
Publicitate
Data finalizării campaniei: 26.06.2026
După această dată nu se mai ridică resturile vegetale rezultate din toaletarea arborilor și arbuștilor.
Campania va fi reluată în toamnă, la o dată ce va fi comunicată ulterior.
Vă mulțumim pentru înțelegere!
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)