Arena Alba Iulia se reunește pe 16 iulie. Ovidiu Barna: ”Vor mai veni 4-5 jucători. Obiectivul nostru e menținerea în Liga a IV-a”
În pofida faptului că echipa lui nu a pierdut nici un meci în sezonul trecut, antrenorul echipei care evoluează la Mihalț rămâne cu picioarele pe pământ. Acesta nu și-a fixat obiective mărețe pentru ediția viitoare a Ligii a IV-a.Vezi ce declară Ovidiu Barna pe Sport.Alba24.ro
Publicitate
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)