Autoturism de teren, urmărit şi blocat pe şosea de poliţiştii din Cugir. Şoferul maşinii, un tânăr de 27 de ani, avea permisul anulat
Urmărire ca-n filme pe străzile din Cugir, joi seara. Şoferul unui autoturism de teren care nu a oprit la semnalul poliţiştilor a fost “însoţit” de echipaje de poliţie şi blocat pe strada Narciselor. După ce au reuşit să-l prindă pe bărbat, oamenii legii au aflat şi de ce acesta a evitat să dea ochii cu poliţia: avea permisul de conducere anulat, iar maşina avea plăcuţe de înmatriculare false.
Publicitate
Citeşte mai multe detalii pe Cugir24.ro.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)