Bărbat de 41 de ani din Alba Iulia, prins de poliţişti şi transportat la Penitenciarul Aiud. Are de executat doi ani de închisoare pentru furt
Publicitate
Joi, poliţiştii Compartimentului Urmăriri din carul Serviciului de Investigaţii Criminale al Inspectoratului de Poliţie Judeţean Alba l-au identificat şi reţinut pe N.F., de 41 de ani, din Alba Iulia pe numele căruia Judecătoria Alba Iulia a emis un mandat de executare a pedepsei închisorii. A fost condamnat la doi ani închisoare pentru furt calificat.
Condamnatul a fost depus în Penitenciarul Aiud pentru executarea pedepsei.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)