Bărbat din Cîmpeni, amendat cu 2.000 de lei pentru că transporta 6 metri cubi de lemn, fără acte
Publicitate
Aflaţi într-o acţiune de control la Şard, la intersecţia DN 74 cu DJ 107 H, un echipaj de poliţie rurală a oprit în trafic o autoutilitară condusă de B.L. (58 de ani), din Cîmpeni. Acesta nu deţinea documente de provenienţă şi transport pentru cei 6 metri cubi de material lemnos transportat.
S-a ales cu amendă de 2.000 de lei, iar întreaga cantitate de material lemnos a fost confiscată.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)