Bărbat din Fărău, cercetat de poliţişti. A condus un tractor neînmatriculat
Un bărbat din Fărău s-a ales cu dosar penal după ce a condus un tractor fără plăcuţe de înmatriculare. A fost oprit în trafic, pe DJ107D, de poliţişti.
Potrivit IPJ Alba, în 17 octombrie, în jurul orei 18.50, poliţiştii Secției 4 Poliție Rurală Ocna Mureș l-au depistat pe un bărbat de 42 de ani, din comuna Fărău, în timp ce conducea un tractor, pe DJ 107 D în satul Silea, fără a fi montate pe tractor plăcute cu numere de înmatriculare sau înregistrare.
Publicitate
Faţă de conducătorul auto, cercetările sunt continuate sub aspectul comiterii infracțiunii de conducere a unui vehicul neînmatriculat.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (1)