Bărbat din Sebeş, după gratii, pentru tâlhărie calificată şi nerespectarea regimului armelor. Va sta trei ani şi patru luni la închisoare
Potrivit IPJ Alba, polițiștii de investigaţii criminale din Aiud l-au depistat şi reţinut, miercuri, pe raza municipiului Aiud, pe un bărbat de 42 de ani, din municipiul Sebeş, ce este posesorul unui mandat de executare a pedepsei închisorii.
A fost condamnat la executarea unei pedepse privative de libertate, de 3 ani și 4 luni închisoare, pentru săvârșirea infracțiunilor de tâlhărie calificată şi nerespectarea regimului armelor și munițiilor.
Condamnatul a fost depus în penitenciarul Aiud, pentru executarea pedepsei.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)