Campanie a Jandarmeriei Alba: 200 de elevi din Sebeş au aflat cum să-şi petreacă "Adolescenţa în siguranţă"
"Întâlnirea a decurs în condiţii foarte bune, s-a desfăşurat într-o atmosferă degajată, instructorii urmărind atragerea audienţei spre dialog şi spre expunerea propriei păreri cu privire la aspectele prezentate, interactivitate care a contribuit la o optimă receptare a informaţiilor transmise.
Reamintim faptul că acest proiect se derulează în perioada februarie – aprilie a.c. , iar la buna desfăşurare a acestuia contribuie Instituţia Prefectului – judeţul Alba, Consiliul Judeţean Alba, Primăria municipiului Alba Iulia, Inspectoratul Şcolar Judeţean Alba şi Casa de Cultură a Studenţilor - Alba Iulia".
Următoarea acţiune din cadrul campaniei se va desfăşura miercuri, 7 martie a.c., în municipiul Aiud şi va fi adresată elevilor şi personalului didactic de la Colegiul Naţional"Titu Maiorescu" Aiud, Colegiul Naţional"Bethlen Gabor" Aiud, Colegiul Tehnic Aiud şi Grupul Şcolar Agricol"Al Borza"Ciumbrud.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)