Campanie de donare de sânge, la Centrul Mobil din faţa Catedralei Reîntregirii din Alba Iulia
Publicitate
Campania se defăşoară în cadrul Săptămânii Voluntariatului. Aceasta se desfăşoară şi la Spitalul Judeţean Alba, cu program zilnic de donare, între orele 8.00 şi 11.00, până duminică.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)