Campanie de protejare a naturii, la Liceul Teoretic Teiuş
Ghioceii îşi arată deja frunzele, iar, la primăvară, elevii vor încerca să definitiveze "planul de acţiune".
Proiectul este realizat sub îndrumarea directorului Liceul Teoretic Teiuş, Octavian Rusu şi a profesoarei Maria Lup, în colaborare cu educatoarele Laureta-Maria Lazea, Fica Rotar şi Letiţia Marcu, de la Grădiniţa cu program normal “Prietenia”.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)