ADMINISTRATIE
Ceai fierbinte pentru cetăţeni, oferit gratuit de Primăria Alba Iulia, în trei chioşcuri din oraş
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2012/02/CIMG2979.jpg)
Temperaturile extrem de scăzute din ultimele zile au îngreunat atât viaţa persoanelor fără adăpost, cât şi a multor albaiulieni care sunt nevoiţi să meargă pe jos. Primăria municipiului Alba Iulia a instalat trei chioşcuri în oraş, unde oricine doreşte poate primi un ceai fierbinte cu aromă de rom. Chioşcurile sunt instalate în faţa Magazinului „Unirea” din centrul oraşului, în zona Pieţei din Cetate şi în faţa Monumentului Revoluţiei şi funcţionează între orele 8.00 şi 17.00.
Urmăriți Alba24.ro și pe Google News
Dacă ți-a plăcut articolul:
ȘTIREA TA - trimite foto/video la Alba24 prin Facebook, WhatsApp, sau prin formularul online.
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2021/09/sigla_alba24_300-x-92-1.png)