SPORT
Ciparian Selagea are program special la FC Bihor
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2011/05/DSCF9275.jpg)
Transferat în urmă cu aproximativ două săptămâni la FC Bihor Oradea, mijlocașul originar din Alba Iulia, Ciprian Selagea va intra în calculele tehnicianului Gheorghe Ghiț, abia de sătpămâna aceasta.
”Selagea e un jucător tânăr, care sperăm să ne ajute, din păcate nivelul lui de pregătire nu ne-a permis să-l utilizăm, el are un program special de pregătire, sperăm să prindă lotul etapa viitoare și apoi să ne ajute cât mai mult”, a declarat Gheorghe Ghiț, antrenor principal FC Bihor Oradea.
Selagea a ratat la partida de sâmbătă ocazia de a-și lua revanșa față de clubul care l-a crescut și l-a iniţiat în tainele sportului rege.
Urmăriți Alba24.ro și pe Google News
Dacă ți-a plăcut articolul:
ȘTIREA TA - trimite foto/video la Alba24 prin Facebook, WhatsApp, sau prin formularul online.
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2021/09/sigla_alba24_300-x-92-1.png)