UPDATE: Circulaţie îngreunată în judeţul Alba. Transport agabaritic pe DN7 - DN1 spre Cluj
Publicitate
Este vorba despre un transport special care a pornit din Reşiţa, a intrat în judeţul Alba, dinspre Sebeş şi a continuat pe varianta ocolitoare a municipiului, spre Teiuş - Aiud - Unirea. Destinaţia acestuia este judeţul Bihor.
UPDATE: Transportul agabaritic a ieşit din zona administrativă a judeţului Alba în jurul orei 20.00.
Foto: arhivă
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)