Circulație îngreunată pe A1 Sibiu - Sebeș - Deva, din cauza unor lucrări. Se circulă doar pe banda doi
Circulaţia se desfăşoară îngreunat marţi pe autostrada A1 Sibiu - Sebeș - Deva, din cauza unor lucrări.
Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliţiei Române informează că marţi, pe autostrada A1 Deva - Nădlac se execută lucrări de încărcare - transport pământ din taluz pe A6 de la km 7+500 la km 9+000, pe sensul către Nădlac.
Publicitate
Astfel, prima bandă şi banda de urgenţă sunt restricţionate, circulându-se pe banda doi.
Se recomandă conducătorilor auto să ruleze cu prudenţă sporită, să crească distanţa de siguranţă între autovehicule şi să se asigure temeinic înaintea schimbării benzii.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)