Circulație îngreunată pe DN 1, între Alba și Sebeș. Se lucrează la drum în zona Lancrăm
Circulația se desfășoară cu greutate, miercuri înainte de prânz, între Alba Iulia și Sebeș, din cauza unor lucrări la drum. Lucrările care creează probleme șoferilor au loc în zona Lancrăm.
Șoferii pot utiliza o rută alternativă,pe DJ 107 C, Vințu de Jos, sau, din zona industrială a Sebeșului se poate merge pe Vințu de Jos - Vurpăr - Pâclișa (cartier al municpiului Alba Iulia).
Publicitate
Tronsonul Sebeș - Alba Iulia este oricum unul destul de aglomerat în mare parte a zilei.
Foto: arhivă
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)