ACTUALITATE
Condamnat la închisoare pentru braconaj, prins la Târgul Căciulilor de la Blaj. Bărbatul a fost transportat la Penitenciarul Aiud
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2012/11/arestat-catuse.jpg)
Joi, la ora 12.30, poliţiştii Secţiei 5 Poliţie Rurală Blaj care acţionau în cadrul misiunii de menţinere a siguranţei publice pe raza municipiului cu ocazia „Târgului căciulilor”, l-au identificat pe Emil S., de 45 de ani, din comuna Bucerdea Grânoasă, care este posesorul unui mandat de executare a pedepsei închisorii, fiind condamnat la 4 ani şi şase luni închisoare pentru braconaj şi port ilegal de armă.
Condamnatul a fost depus în Penitenciarul Aiud pentru în vederea executării pedepsei.
Urmăriți Alba24.ro și pe Google News
Dacă ți-a plăcut articolul:
ȘTIREA TA - trimite foto/video la Alba24 prin Facebook, WhatsApp, sau prin formularul online.
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2021/09/sigla_alba24_300-x-92-1.png)