CSU Alba Iulia scapă de seria de foc cu Târgovişte, Satu Mare şi Arad. Meciul cu campioana României a fost amânat
Disputa ce ar fi trebuit să aibe loc la Alba Iulia pe 23 ianuarie a fost amânată deoarece campioana CSM Târgovişte are meci în cupele europene pe acea dată. Meciul a fost reprogramat pe 27 februarie, iar în opinia conducătorilor albaiulieni acest lucru constituie un avantaj pentru formaţia din Cetatea Marii Uniri.
Citește pe SPORT.ALBA24.RO declarația dată de Marius Hațegan, directorul CSU Alba Iulia.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)