Curtea de Apel Alba Iulia: Opt tineri din Sebeș și Pianu, condamnați la închisoare pentru trafic de droguri
Publicitate
Gruparea a fost destructurată în luna februarie 2013. La percheziţiile efectuate atunci, poliţiştii de la Brigada de Criminalitate Organizată Alba Iulia au găsit o cantitate de 200 de grame de droguri. Clienţii trafiancţilor erau tineri şi elevi din Sebeş şi localităţile învecinate.
Citeşte mai multe detalii despre acest caz pe Anchete.Alba24.ro.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)