Deputatul de Alba, Florin Roman: ”Am votat ”împotriva celor care au gazat românii la 10 august”
Deputatul de Alba, Florin Roman, a votat la Alba Iulia. Acesta a declarat că a votat ”împotriva celor care au gazat românii la 10 august și pentru omul care a oprit PSD să ducă România în prăpastie”.
”Am votat azi pentru omul care a oprit PSD să ducă România in prăpastie!
Am votat împotriva celor care au gazat românii în 10 august, împotriva celor care au dat ordonanțe noaptea ca hotii, am votat împotriva celor care au eliberat criminalii, violatorii și tâlharii!
Am votat pentru ca toți copiii să trăiască în România normală!” a transmis Florin Roman.
Publicitate
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)