Derby în Liga IV-a: Europa Alba Iulia - Sportul Sebeș. Liviu Coacăză: ”Respectăm Sportul, dar trebuie să câștigăm”
Un eventual succes al jucătorilor din Sebeş i-ar face să treacă în fața ”Europei”, însă oficialii clubului albaiulian nu vor să audă de așa ceva. ”Noi trebuie să câștigăm neapărat. Respectăm Sportul Sebeș, dar vrem să-i batem”, a declarat Liviu Coacăză, vicepreședinte Europa Alba Iulia.
Vicepreședintele albaiulienilor susține că primele pentru jocul cu Sebeș sunt speciale: ”La noi mereu au fost prime speciale, așa va fi și sâmbătă”.
Disputa dintre Europa Alba Iulia și Sportul Sebeș va avea loc sâmbătă, de la ora 11.30.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)