Din 15 martie: Restricţie de viteză la intrarea în Sebeş dinspre Alba Iulia, pentru lucrările la autostradă. Proiectul a fost aprobat de CL Sebeş
Publicitate
Restricţia de viteză va fi valabilă în perioada 15.03-15.06.2013 şi va fi stabilită pentru autovehiculele care circulă în zona pasarelei de intrare în Sebeş. Se va circula pe două sensuri, fără semafoare.
Citeşte mai multe detalii pe Sebeş.Alba24.ro.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)