Directorul Liceului cu Program Sportiv din Alba Iulia, Nicușor Marcu, s-a stins din viață după lupta cu o boală necruțătoare
Directorul Liceului cu Program Sportiv din Alba Iulia, Nicușor Marcu, a decedat după o boală grea cu care a luptat până în ultimul moment.
Anunțul a fost făcut pe contul de Facebook al insituției de învățământ.
Publicitate
”Cu durere în suflet, vă anunțăm că Nicușor Marcu, director al Liceului cu Program Sportiv Alba Iulia, ne veghează din ceruri. Dumnezeu să-l odihnească în pace!” este mesajul transmis de reprezentanții liceului.
Recent, apropiații săi au făcut un apel la donare de sânge în numele acestuia.
A fost unul dintre cei mai iubiți profesori și mentori din Alba Iulia.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (1)