Doi bărbaţi din Mihalţ şi Cugir au ajuns după gratii pentru înşelăciune, spălare de bani şi furt calificat. Îşi vor executa pedeapsa la Penitenciarul Aiud
Poliţiştii Postului de Poliţie Mihalţ l-au identificat şi reţinut pe D.G., de 60 de ani, din comuna Mihalţ. Bărbatul este posesorul unui mandat de executare a pedepsei închisorii, fiind condamnat la 3 ani închisoare pentru comiterea infracţiunilor de înşelăciune şi spălare de bani.
Poliţiştii de investigaţii criminale din Cugir, l-au depistat şi reţinut pe Ş.A., de 34 de ani, din Cugir. Acesta este condamnat la executarea a 804 zile de închisoare, pentru comiterea infracțiunii de furt calificat.
Condamnaţii au fost depuşi în Penitenciarul Aiud pentru executarea pedepsei.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)