Doi bărbaţi, din Sântimbru şi Crăciunelu de Jos, prinşi la furat lemne, pe marginea râului Mureş, lângă Alba Iulia. Au tăiat copaci, ilegal
În timp ce încerca să identifice eventuale persoane care depozitează deşeuri de orice natură pe malul râului Mureş, o patrulă a Poliţiei Locale a prins doi bărbaţi care tăiau şi încărcau lemne într-o camionetă.
Publicitate
Oamenii legii în acest caz pe B.G. în vârstă de 59 de ani din Sântimbru şi M.G., de 25 de ani din Crăciunelu de Jos.
Cei doi au fost reţinuţi la faţa locului până în momentul sosirii unui echipaj al IPJ Alba care a întocmit documentele necesare continuării cercetărilor.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (1)