Două mașini au luat foc, în urma unui accident rutier într-o intersecție din Sebeș. Pompierii au intervenit pentru stingerea flăcărilor
Din primele informații oferite de IPJ Alba, este vorba despre două autoturisme, ambele marca Opel Astra, unul înmatriculat în județul Alba și celălalt cu numere de București. Cauza producerii accidentului ar fi fost neacordarea de prioritate în intersecție. Una dintre mașini a luat foc la motor iar cealaltă a fost afectată de flăcări superficial, în zona unuia dintre farurile din față. Nicio persoană nu a fost rănită.
Revenim cu amănunte.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)