EXCLUSIV: Marian Sarmeș: ”Se caută antrenori noi”
În ceea ce privește achizițiile, acționarul are făcut deja un plan pe care-l va pune în aplicare. ”Unirea are un lot valoros și cu două, trei plombe nu vom retrograda. Vom încerca să contactăm jucători liberi de contract, dar ne vom baza și pe împrumuturi”, a mai spus Marian Sarmeș.
În sezonul trecut, politica jucătorilor împrumutați a fost falimentară, întrucât jucătorii aduși la Alba Iulia nu au ajutat suficient echipa, ca să să evite retrogradarea.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (1)