EXCLUSIV: Petcuț a semnat cu Unirea: ”Îmi doresc să contribui la îndeplinirea obiectivului”
După scurte negocieri, oficialii Unirii au ajuns la o înțelegere cu mijlocașul venit de la Târgu Mureș. ”Eu îmi doresc să joc cât mai bine pentru Unirea și să contribui la îndeplinirea obiectivului. Pentru mine este important să joc și să-mi fac datoria la Unirea”, a declarat George Petcuț, mijlocaș FC Unirea Alba Iulia.
La Alba Iulia mai sunt așteptați Camara, V.Dinu și D. Gafița.
Bogdan Bucurică se antrenează normal
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)