FC Cugir - Olimpia Aiud, 3-0. Bulgaru și Ștef au marcat pentru cugireni
Publicitate
Oaspeții au acuzat arbitrajul. Oficialii echipei Olimpia Aiud au solicitat un penalty în partea secundă a jocului, dar arbitrul de centru nu a fost impresionat de căderea lui Mătărângă.
Citește mai mult pe Sport.Alba24.ro
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (1)