ACTUALITATE
Femeie din Alba Iulia, cu dosar penal, după ce a furat bunuri în valoare de 36 de lei, dintr-un magazin
![pol](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2012/12/masina-politie.jpg)
Potrivit IPJ Alba, poliţiştii de investigaţii criminale din cadrul Poliţiei Municipiului Alba Iulia au identificat pe Z.C. de 53 de ani din Alba Iulia, care a sustras dintr-o societate comercială mai multe bunuri, în valoare de 36 de lei.
Prejudiciul a fost recuperat si predat societăţii comerciale, iar faţă de femeie a fost întocmit un dosar penal în care este cercetată sub aspectul comiterii infracțiunii de furt.
Urmăriți Alba24.ro și pe Google News
Dacă ți-a plăcut articolul:
ȘTIREA TA - trimite foto/video la Alba24 prin Facebook, WhatsApp, sau prin formularul online.
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2021/09/sigla_alba24_300-x-92-1.png)