Fotbal feminin: (FOTO) Navobi Alba Iulia - UTA Arad 1-5. Albaiuliencele pierd prima partidă oficială din istorie
Publicitate
După aproximativ 15 ani, timp în care județul Alba nu a mai avut o echpă de fotbal feminin în elita fotbalului românesc, albaiulienii s-au bucurat din nou de un regal fotbalistic oferit de reprezentantele sexului frumos.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)