FOTO: Arhitectul șef al județului Alba s-a pensionat. A lucrat în administrație 40 de ani
Voichița Coman, arhitectul șef al județului Alba, s-a pensionat după 40 ani de activitate în slujba cetățenilor.
„Fiind un departament de care răspund în cadrul Consiliului Județean, am avut o colaborare de excepție cu doamna Voichița, de la care am avut foarte multe de învățat.
Pentru mine, doamna Arhitect Șef rămâne un reper în tot ceea ce înseamnă profesionalism, corectitudine și bun simt.
Multă sănătate, doamna Voichița!”, a scris vicepreședintele CJ Alba, Marius Hațegan, pe pagina de Facebook.
Publicitate
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (3)