FOTO: De 1 Martie, elevele Colegiului Național Militar „Mihai Viteazul” din Alba Iulia au dăruit colegilor mărțișoare
În micul atelier de mărțișoare au împletit cu mult drag și deosebită bucurie firul alb și roșu și au creat mărțișoare originale. De dimineață, mărțișoarele lor hand-made au fost oferite ofițerilor, subofițerilor, profesorilor și colegilor. Surpriza a fost foarte frumoasă, a stârnit multă bucurie, emoție și a adus multe zâmbete.
„O primăvară frumoasă vă dorim tuturor! Cu soare şi cu ploi, cu căldură îmbietoare şi cu multe flori. Să râdeţi, să zâmbiţi, să vă bucuraţi şi să bucuraţi! Să aveţi parte de multe gesturi mărunte şi nenumărate bucurii mari!” au transmis reprezentanții colegiului.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)