FOTO: Dorel de Alba Iulia dă din nou lovitura. A marcat un loc de parcare cu un stâlp de iluminat în mijloc
Dorel „lovește” din nou la Alba Iulia. Se pare că de această dată s-a „infiltrat” printre muncitorii angajați sau contractați de Primăria Alba Iulia să marcheze locurile de parcare. Acest Dorel a uitat să se asigure că pe locurile marcate de el vor putea parca șoferii din oraș și a trasat liniile în așa fel încât aproape în mijoc a lăsat un stâlp de iluminat.
Publicitate
Imaginile au fost surprinse marți în cartierul Ampoi Trei.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (2)