ACTUALITATE
FOTO: Eveniment la Căminul pentru Persoane Vârstnice Alba Iulia. Program artistic prezentat de un grup de copii nevăzători
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2016/02/copii-nevazatori.jpeg)
Programul muzical susţinut de copiii cu dizabilităţi, care urmează programele de recuperare oferite de Asociaţia “Proiectul Viziunea Nevăzătorilor” Alba Iulia, a impresionat audienţa, prin efortul şi dăruirea depuse în interpretarea muzicală.
Evenimentul a făcut parte din programul complex de integrare, socializare şi petrecere a timpului liber al beneficiarilor din Căminul pentru Persoane Vârstnice Alba Iulia
Urmăriți Alba24.ro și pe Google News
Dacă ți-a plăcut articolul:
ȘTIREA TA - trimite foto/video la Alba24 prin Facebook, WhatsApp, sau prin formularul online.
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2021/09/sigla_alba24_300-x-92-1.png)