FOTO: INCENDIU la Oarda de Jos. Au intervenit pompierii din Alba Iulia, cu două autospeciale
Pompierii din Alba Iulia au intervenit, duminică seara, pentru stingerea unui incendiu izbucnit la Oarda de Jos.
Au ars lemne depozitate pe un teren, o cantitate de aproximativ 2 mc.
Potrivit ISU Alba, nu au fost persoane rănite, iar focul nu s-a extins la alte proprietăți.
Publicitate
Pompierii au intervenit cu două autospeciale de stingere și, preventiv, s-a deplasat și un echipaj de prim ajutor.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)